Bleep 100

Het is inmiddels traditie geworden dat tegen het einde van het jaar Bleep, de Internet-divisie van het legendarische Warp Records, met een compilatie komt over het afgelopen jaar. En dit jaar is geen uitzondering. Bleep 100 2011 bevat een uur of 9 aan muziek, met tracks van onder andere Battles, Biosphere, Brian Eno, Fennesz, James Blake, Murcof, Radiohead, The Field en Tune Yards. Een mooi jaaroverzicht voor liefhebbers van het piepknor genre.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>