Los

Goeie ambient van Nederlandse bodem is altijd fijn. De Haagse ambient artiest Matthew Florianz gaat al heel wat jaren mee met zijn mooie sferische ambient. En zijn meest recente album, Los, is nu gratis te downloaden van zijn website. Uiteraard steunen we dit soort initiatieven, dus een kleine suggestie: Als je toch zijn album gaat downloaden, gebruik meteen even die “Donate” knop op zijn site.

Oh, en als je toch op Matthew’s site bent, check ook even de andere mooie releases die je daar kan downloaden.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>