Het beste van 2011 in X-rated

Vanavond is het weer zo ver, dan kunnen we weer een uur genieten van X-Rated op de Concertzender. De eerste twee afleveringen van het jaar zullen in het teken staan van het beste wat het afgelopen jaar ons heeft gebracht. Bob Rusche zal een selectie draaien van zijn toplijst over 2011. Vanavond vanaf 10 uur is deel 1 te beluisteren, over twee weken op donderdag 19 januari is deel 2 te beluisteren.

Het is overigens vanavond ook zeer de moeite waard om een uurtje eerder al Concertzender aan te zetten, want het programma voor X-rated, Popart, bevat ook bijzonder fijne muziek. Zo zijn er onder andere werken te horen van Nils Frahm en Jóhann Jóhannsson. Zeker de moeite waard om een uurtje eerder te gaan luisteren.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

One thought on “Het beste van 2011 in X-rated

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>