IDM-klassiekers in de mix

Het is een goede tijd voor mixen lijkt het. Na de mooie Stillness mix van Peter van Cooten hebben nu onze gewaardeerde collega’s van Eclectro een mooie mix online gezet. De mix, gemaakt door Freek Fabricius (van 030303) bevat een selectie aan IDM en ambient klassiekers, waaronder Aphex Twin, Global Communication, Orbital en The Black Dog. Tijd om eens lekker rustig ervoor te gaan zitten en te genieten.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>