Ode aan Grol

Donderdagavond staat KXRadio in het teken van Arjen Grolleman. Arjen, een van die echte radiomensen in hart en nieren, verloren wij komende vrijdag al weer twee jaar terug. Henk Kanning zal aanschuiven bij Marijke Roskam om onder het genot van een aantal van Grolleman’s favoriete platen en ondersteund door de nodige fragmenten verhalen te delen over deze bijzondere persoon, die onder andere verantwoordelijk was voor het starten van (Kink) X-Rated, het programma waar menig persoon nog steeds kennismaakt met muziek die anders nooit op de radio te horen zou zijn geweest.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>