Sendai Japan

Het is inmiddels alweer bijna een jaar terug dat het door een zware aardbeving getroffen Japan werd overspoeld door een tsunami. En hoewel de media er eigenlijk al bijna geen aandacht meer aan besteden zijn de gevolgen in Japan nog steeds zeer voelbaar. Vrij snel na de ramp begon het Amerikaanse label Force of Nature (what’s in a name) met een benefiet-project. Gisteren, op de laatste dag van 2011 werden de laatste twee in een serie van 4 compilaties gereleased waarvan de opbrengst volledig ten goede komt aan het getroffen gebied. De compilaties zijn te koop op Bandcamp.

De 4 compilaties bevatten de tracks van de volgende artiesten: Sleep Clinic, Temp0rary, Council Flats of Kingsbury, Detritus, The Walton Hoax, John Callaghan, Enzyme, AZ-Rotator, Tapage, Serial Industrie, Pandora’s Black Book, Utopia:Banished, Cindytalk, Laurent Perrier, Mandelbrot, the [law-rah] collective, Cebec, Attachsustain, Nordvargr en Mono_Poly.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>