Ouderwets X-Rated

Even een korte herinnering aan het feit dat met ingang van deze week X-Rated (voorheen Kink X-Rated, maar nu op de Concertzender) weer terug is op de oude vertrouwde stek op de zondagavond. Nou ja, bijna oud en vertrouwd, want we zullen het een uurtje minder moeten doen met het gepiep en geknor die door Bob Rusche aan ons voorgeschoteld worden. X-Rated is namelijk te beluisteren van 21:00 tot 23:00). En dat vanaf nu iedere week. Wij zitten er klaar voor, jij ook?

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>