The Alvaret Ensemble

Romke Kleefstra van Kleefstra|Pruisma|Kleefstra heeft vandaag een nieuw project uit de doeken gedaan: The Alvaret Ensemble. Een nieuw samenwerkingsproject met Greg Haines dat is voortgekomen uit de vele samenwerkingen op het podium in het afgelopen jaar. Inmiddels is het eerste album opgenomen tijdens drie nachten in de Grunewald kerk in Berlijn. Dit album wordt in november verwacht. Misschien is het oneerlijk om te zeggen, maar dit klinkt als een project dat een opvolger van het Seeljocht project zou kunnen zijn, vooral ook kijkend naar de lijst met muzikanten die medewerking aan het debut-album heeft verleend: Iden Reinhart (Strië), Hilary Jeffery, Peter Broderick, Nils Frahm and Martyn Heyne.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

One thought on “The Alvaret Ensemble

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>