Antwerp Ambient

Op 28 april zal weer het Antwerp Ambient festival plaatsvinden. Het ambient festival, dat eerder ook bekend was onder de naam Antwerp Live Looping festival, zal plaatsvinden in CC Luchtbal in Antwerpen, en heeft dit jaar optredens van Jasper TX, DarkEnsemble, Machinefabriek, Helms/Slutzky, Stratosphere en Premonition Factory. Tickets zijn 10 euro in de voorverkoop, en 12 euro aan de kassa. Voor meer informatie, kijk ook op de website van het festival.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>