Filtered

Talent. Dat is waar het om draait bij een nieuw project van Bleep, Warp Records, Soundcloud en Transition Mastering Studios. Het project is inmiddels een jaar bezig en het eerste echte resultaat is nu beschikbaar: De Filtered verzamelaar. De verzamelaar bevat 10 tracks (+ 2 bonus tracks als je de verzamelaar bij Bleep besteld) van artiesten die kunnen worden aangemerkt als grote nieuwe namen in de electronicascene. Met een varierend aanbod aan stijlen best interessant te noemen. De verzamelaar is nu verkrijgbaar, onder andere bij Bleep.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>