Krtrima Sprha

75 gratis dark ambient tracks. Klinkt als een goeie deal, toch? Die goeie deal is nu mogelijk dankzij het netlabel Kalpa Mantra. De verzamelaar Krtrima Sprha met onder andere tracks van Vortex, Dahlia’s Tear, Blood Box, Lamia Vox, Numina, Staalkracht, [distopia] en Tears of Nature is gratis te downloaden vanaf Bandcamp. En dat aan te raden. Het enige wat jammer is, is dat er geen optionele eigen bijdrage te storten is.

This entry was posted in Nieuws. Bookmark the permalink.

One thought on “Krtrima Sprha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>