Ranger District

Als je van Ambient and IDM houdt dan heb je ongetwijfeld gehoord van het netlabel Archaic Horizon. Zij brengen regelmatig fijne nieuwe muziek uit. Zo ook begin deze maand, toen zij een release uitbrachten van de samenwerking een tweetal van hun meest populaire artiesten. GABRIEL en Orange Crush werkten samen voor deze release die liefhebbers van lichte ambient en Boards of Canada zal interesseren. De release draagt de naam Ranger District, en is uitgebracht onder artiestennaam Our Valley. Een sumiere 5 dollar is voldoende om de release op Bandcamp te kopen.

This entry was posted in Nieuws and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>